Лига шампиона: Сосиједад силовит, Наполитанцима само бод код куће

08.11.2023. 20:47
FK Real Sosijedad
ФК Реал Сосиједад / Извор: Профимедиа

Атомски фудбал клуба из Сан Себастијана.

У ранијем термину од 19 часова, одигране су две утакмице другог дана четвртог кола Лиге шампиона. Састали су се Реал Сосиједад - Бенфика (3:1), као и Наполи - Унион Берлин (1:1).

Уколико Мбапе уради ОВО, Реал Мадрид га заувек брише са листе појачањаKilijan Mbape

Уколико Мбапе уради ОВО, Реал Мадрид га заувек брише са листе појачања

Клементе о времену кад је водио нашу репрезентацију: "Срби добри против јаких, ПРЕЗИРУ слабије"Havijer Klemente

Клуб из Сан Себастијана кренуо је силовито, већ у шестом минуту предност је донео Мерин. Само пет минута касније дупирао је вођство Микел Ојарзабал.

Нису ту стали, Мерин је поново погодио али је гол поништен. Већ минут касније Баренечеа погађа за великих 3:0. Уследио је још један гол Сосиједада, али је и он поништен.

Португалци су смањили на 3:1 на почетку другог полувремена, тачније у 49. минуту. Стрелац је Рафа Силва. Био је то коначан резултат меча.

У другом мечу у ранијем термину Наполи и Унион Берлин одиграли су нерешено (1:1) у Напуљу.

После пола сата игре Наполитанци су повели, али је након ВАР-а гол поништен.

Девет минута касније Политано је погодио, гол је признат те је домаћин повео са 1:0.

Берлинци су изједначили преко Фофане. Гости су направили контру из које је Фофана неометано послао лопту у мрежу.

До краја меча није било промене резултата.