Liga šampiona: Sosijedad silovit, Napolitancima samo bod kod kuće

08.11.2023. 20:47
FK Real Sosijedad
FK Real Sosijedad / Izvor: Profimedia

Atomski fudbal kluba iz San Sebastijana.

U ranijem terminu od 19 časova, odigrane su dve utakmice drugog dana četvrtog kola Lige šampiona. Sastali su se Real Sosijedad - Benfika (3:1), kao i Napoli - Union Berlin (1:1).

Ukoliko Mbape uradi OVO, Real Madrid ga zauvek briše sa liste pojačanjaKilijan Mbape

Ukoliko Mbape uradi OVO, Real Madrid ga zauvek briše sa liste pojačanja

Klemente o vremenu kad je vodio našu reprezentaciju: "Srbi dobri protiv jakih, PREZIRU slabije"Havijer Klemente

Klub iz San Sebastijana krenuo je silovito, već u šestom minutu prednost je doneo Merin. Samo pet minuta kasnije dupirao je vođstvo Mikel Ojarzabal.

Nisu tu stali, Merin je ponovo pogodio ali je gol poništen. Već minut kasnije Barenečea pogađa za velikih 3:0. Usledio je još jedan gol Sosijedada, ali je i on poništen.

Portugalci su smanjili na 3:1 na početku drugog poluvremena, tačnije u 49. minutu. Strelac je Rafa Silva. Bio je to konačan rezultat meča.

U drugom meču u ranijem terminu Napoli i Union Berlin odigrali su nerešeno (1:1) u Napulju.

Posle pola sata igre Napolitanci su poveli, ali je nakon VAR-a gol poništen.

Devet minuta kasnije Politano je pogodio, gol je priznat te je domaćin poveo sa 1:0.

Berlinci su izjednačili preko Fofane. Gosti su napravili kontru iz koje je Fofana neometano poslao loptu u mrežu.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata.