ЛИГА ШАМПИОНА: Спектакл у Глазгову, Атлетико бољи од Бајерна, деби Максимовића (ВИДЕО+ФОТО)

28.09.2016. 22:41
Kolarov
Коларов / Извор: Реутерс

Одиграни мечеви у групама А, Б, Ц и Д.

Спектакуларно вече у Лиги шампиона! Селтик и Манчестер сити су одиграли 3:3, Барселона је из минуса стигла до победе, Атлетико је победио Бајерн у дербију кола, Наполи је декласирао Бенфику у мечу у којем је коначно дебитовао Никола Максимовић, док је ПСЖ победио Лудогорец који је водио и није искористио пенал.

КАКО ВАМ СЕ ЧИНИ: Орлови променили перје (ФОТО)

Најлуђу утакмицу у досадашњем току Лиге шампиона одиграли су Селтик и Манчестер сити. Млади нападач Муса Дембеле је постигао по гол и на старту првог и на старту другог полувремена. Александар Коларов је уписао асистенцију Фернандињу, али је направио и велики кикс пре трећег гола Селтика.

У ФОРМИ: Голман репрезентације Србије ОДУШЕВИО са две ЧУДЕСНЕ одбране (ВИДЕО)

ЕГЗОТИЧНА ДЕСТИНАЦИЈА: Некадашњи кошаркаш Звезде наставља каријеру у ОВОЈ држави (ФОТО)

Наполи је понизио Бенфику и направио џиновски корак ка пласману у осмину финала и освајање првог места у групи. Голгетерску серију је наставио Аркадијуш Милик, стрелац седам голова у осам одиграних утакмица у свим такмичењима. За Наполи је коначно дебитовао Никола Максимовић. Дефанзивац плаћен 27 милиона евра Торину ушао је у игру у надокнади меча. Љубомир Фејса је одиграо цео меч за Бенфику.

ОДЛИЧАН РЕМИ: Чукарички са капиталом долази из Словеније

У српској колонији у Риму није све било идилично (ФОТО)

У дербију вечери Атлетико је победио Бајерн голом Фереира- Караска. Гризман у 84. минуту није искористио пенал, погодио је пречку, али играчи Бајерна су сами криви за пораз. Код резултата 0:0 Томас Милер није искористио зицер, одбранио му је Јан Облак, а код вођства Атлетика и Франк Рибери није искористио стоодстотну шансу.

Оби Микел изабрао страну на коју ће да крене (ФОТО)

Бешикташ није успео да победи кијевски Динамо код куће иако је био много бољи ривал. Цео меч за Бешикташ је одиграо Душко Тошић.

НЕ СМЕТА НИ РЕБРО МАЊЕ: Бивши српски репрезентативац почео да тренира (ФОТО)

Лудогорец је пропустио велику прилику да изненади ПСЖ. Шампион Бугарске је водио 1:0, а затим је код вођства гостију 2:1 имао и пенал, али је Козмин Моци лоше шутирао па му је голман "светаца" одбранио. То је умео да казни Единсон Кавани, који је са два гола најзаслужнији за победу шампиона Француске.

СПАСИЛАЦ: Бивши селектор Италије на клупи Валенсије (ФОТО)