LIGA ŠAMPIONA: Spektakl u Glazgovu, Atletiko bolji od Bajerna, debi Maksimovića (VIDEO+FOTO)

28.09.2016. 22:41
Kolarov
Kolarov / Izvor: Reuters

Odigrani mečevi u grupama A, B, C i D.

Spektakularno veče u Ligi šampiona! Seltik i Mančester siti su odigrali 3:3, Barselona je iz minusa stigla do pobede, Atletiko je pobedio Bajern u derbiju kola, Napoli je deklasirao Benfiku u meču u kojem je konačno debitovao Nikola Maksimović, dok je PSŽ pobedio Ludogorec koji je vodio i nije iskoristio penal.

KAKO VAM SE ČINI: Orlovi promenili perje (FOTO)

Najluđu utakmicu u dosadašnjem toku Lige šampiona odigrali su Seltik i Mančester siti. Mladi napadač Musa Dembele je postigao po gol i na startu prvog i na startu drugog poluvremena. Aleksandar Kolarov je upisao asistenciju Fernandinju, ali je napravio i veliki kiks pre trećeg gola Seltika.

U FORMI: Golman reprezentacije Srbije ODUŠEVIO sa dve ČUDESNE odbrane (VIDEO)

EGZOTIČNA DESTINACIJA: Nekadašnji košarkaš Zvezde nastavlja karijeru u OVOJ državi (FOTO)

Napoli je ponizio Benfiku i napravio džinovski korak ka plasmanu u osminu finala i osvajanje prvog mesta u grupi. Golgetersku seriju je nastavio Arkadijuš Milik, strelac sedam golova u osam odigranih utakmica u svim takmičenjima. Za Napoli je konačno debitovao Nikola Maksimović. Defanzivac plaćen 27 miliona evra Torinu ušao je u igru u nadoknadi meča. Ljubomir Fejsa je odigrao ceo meč za Benfiku.

ODLIČAN REMI: Čukarički sa kapitalom dolazi iz Slovenije

U srpskoj koloniji u Rimu nije sve bilo idilično (FOTO)

U derbiju večeri Atletiko je pobedio Bajern golom Fereira- Karaska. Grizman u 84. minutu nije iskoristio penal, pogodio je prečku, ali igrači Bajerna su sami krivi za poraz. Kod rezultata 0:0 Tomas Miler nije iskoristio zicer, odbranio mu je Jan Oblak, a kod vođstva Atletika i Frank Riberi nije iskoristio stoodstotnu šansu.

Obi Mikel izabrao stranu na koju će da krene (FOTO)

Bešiktaš nije uspeo da pobedi kijevski Dinamo kod kuće iako je bio mnogo bolji rival. Ceo meč za Bešiktaš je odigrao Duško Tošić.

NE SMETA NI REBRO MANJE: Bivši srpski reprezentativac počeo da trenira (FOTO)

Ludogorec je propustio veliku priliku da iznenadi PSŽ. Šampion Bugarske je vodio 1:0, a zatim je kod vođstva gostiju 2:1 imao i penal, ali je Kozmin Moci loše šutirao pa mu je golman "svetaca" odbranio. To je umeo da kazni Edinson Kavani, koji je sa dva gola najzaslužniji za pobedu šampiona Francuske.

SPASILAC: Bivši selektor Italije na klupi Valensije (FOTO)