ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ливерпул опет разочарао, Дарвин Нуњез искључен због "копирања" Зидана (ВИДЕО)

15.08.2022. 22:57
Darvin Nunjez
Дарвин Нуњез / Извор: Реутерс

Нови кикс тима Јиргена Клопа.

Ливерпул се мучи на старту Премијер лиге. После ремија са Фуламом, “редси” су играли нерешено на свом терену против Кристал Паласа 1:1 (0:1).

ЈЕДИНО У MAXBETU – БОНУС НА ЛИВЕ ТИКЕТУ

СЕВНУЛА ЛЕВИЦА, ПА ДЕСНИЦА: Влаховић немилосрдан на старту Серије А, дебитовао Костић (ВИДЕО)

ЗАЧАРАО МРЕЖУ, ВАДИО ЛОПТУ ИЗ ГОЛА: Фантастичан деби Рајковића у Ла лиги, донео бод Мајорци на врућем гостовању (ВИДЕО)

Гости из Лондона шокирали су “Енфилд” у 32. минуту, а мрежу Алисона Бекера је затресао Вилфред Заха. Ливерпул је апсолутно доминирао тереном, али је успео (само делимично) да сломи отпор Кристала Паласа тек када је остао са 10 играча.

Велику глупост направио је Дарвин Нуњез који је у овом прелазном року стигао из Бенфике у трансферу вредном 100 милиона евра.

Уругвајски нападач је наивно реаговао на провокацију и главом ударио дефанзивца гостију Хоакима Андерсена, па је добио директан црвени картон у 57. минуту. Био је то потез налик оном Зинедина Зидана из финала Светског првенства 2006. године, када је у улози “жртве” био Марко Матераци.

Само неколико минута пошто је Нуњез завршио у свлачионици Луис Дијаз је после солопродора пронашао пукотину у одбрани гостију и лепим удрацем матирао Гуаиту за, испоставило се, коначних 1:1.

У гостујућем тиму у последњих 15-ак минута на терену провео је бивши репрезентативац Србије Лука Миливојевић који је заменио Езеа.