Локомотива декласирала Зенит за лидерство на табели, Ивановић одиграо цео меч (ВИДЕО)

29.10.2017. 17:40
FK Zenit
ФК Зенит / Извор: Фото: Printscreen/youtube/Demuan0

Смена на челу руске Премијер лиге.

Фудбалери Зенита доживели су дебакл пред својом публиком у дербију 10. кола и изгубили лидерску позицију, а гости из престонице су спаковали три комада на 'Крестовском'.

САД ЈЕ СВЕ ЈАСНО: Звезда је ЊЕМУ поклонила ПОБЕДУ у Земуну! (ФОТО)

УПОЗОРИО ЈЕ СВОЈ ТИМ: Гвардиола је својим играчима рекао нешто МНОГО ЈАКО (ФОТО)

У првом полувремену није био голова, мреже су мировале до 58. минута када Џеферсон Фарфан на асистенцију Миранчука доводи Локомотиву у вођство.

Дванаест минута на семафору је писало 0:2, поново је Фарфан стрелац, поново Миранчук асистент.

У 77. минуту нокаут, Фарфан и Миранчук су овог пута заменили улоге, Перуанац је био у улози асисетнта, а Рус погодио за коначних 0:3.

Капитен репрезентације Србије Бранислав Ивановић је одиграо цео меч на позицији десног бека, није се прославио, иду му на душу прва два гола Локомотиве, а и код трећег се није баш најсрећније поставио.

ТОЛИКО СЕ ИЗНЕРВИРАО: Тренер Хофенхајма флашицом воде погодио навијача (ВИДЕО)