Lokomotiva deklasirala Zenit za liderstvo na tabeli, Ivanović odigrao ceo meč (VIDEO)

29.10.2017. 17:40
FK Zenit
FK Zenit / Izvor: Foto: Printscreen/youtube/Demuan0

Smena na čelu ruske Premijer lige.

Fudbaleri Zenita doživeli su debakl pred svojom publikom u derbiju 10. kola i izgubili lidersku poziciju, a gosti iz prestonice su spakovali tri komada na 'Krestovskom'.

SAD JE SVE JASNO: Zvezda je NJEMU poklonila POBEDU u Zemunu! (FOTO)

UPOZORIO JE SVOJ TIM: Gvardiola je svojim igračima rekao nešto MNOGO JAKO (FOTO)

U prvom poluvremenu nije bio golova, mreže su mirovale do 58. minuta kada Džeferson Farfan na asistenciju Mirančuka dovodi Lokomotivu u vođstvo.

Dvanaest minuta na semaforu je pisalo 0:2, ponovo je Farfan strelac, ponovo Mirančuk asistent.

U 77. minutu nokaut, Farfan i Mirančuk su ovog puta zamenili uloge, Peruanac je bio u ulozi asisetnta, a Rus pogodio za konačnih 0:3.

Kapiten reprezentacije Srbije Branislav Ivanović je odigrao ceo meč na poziciji desnog beka, nije se proslavio, idu mu na dušu prva dva gola Lokomotive, a i kod trećeg se nije baš najsrećnije postavio.

TOLIKO SE IZNERVIRAO: Trener Hofenhajma flašicom vode pogodio navijača (VIDEO)