ЛУДИЛО НА ЧИЗМИ: Јуве се за два минута вратио из МРТВИХ! Преокрет вредан титуле какав се ретко виђа (ВИДЕО)

28.04.2018. 23:07
FK Juventus
ФК Јувентус / Извор: Реутерс

Невероватан меч на "Ђузепе Меаци"

Фудбелри Јувенуса славили су Интер са 3:2 на „Ђузепе Меаци“ у утакмици 35. кола италијанског шампионата и тако направили огроман корак ка шампионској титули. „Стара дама“ била је надомак анбиса иако је пуних 75 минута имала играча више, али је великим преокретом у последњих пет минута ипак дошла до победе можда вредне и Студета.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Тадићеви голови за наду Светаца, Миливојевићеви Орлови распуцани (ФОТО)

БРАШАНАЦ ДАО ГОЛ РЕАЛУ: Мајсторија бившег Партизановог играча ипак није била довољна за победу (ФОТО)

Све је за црно-беле кренуло као из снова. Повели су Дијега Коста у 13. минуту, да би само 12о секунди касније имали играча више јер је искључен Матијас Весино.  Везиста Интера је нагазио Марија Манџукића, а судија Орсато му је најпре показао жути картон, да би после прегледавања видео снимка искључио Уругвајца.

А онда у другом полувремену невероватна дешавања. Интер је кренуо у јуриш ка голу Ђанлуиђија Буфона и изједначење домаћем тиму донео је Мауро Икарди у 52. минуту.

Андреа Барзаљи је врло лако могао да буде трагичар јер је у 65. минуту неспретно реаговао и постигао аутогол после центаршута Ивана Перишића.

Међутим, онда у финишу нови преокрет! Хуан Квадрадо је у 87. минуту уз доста среће постигао изједначујући погодак, а два минута касније - Гонзало Игуаин! Аргентинац је после центаршута био најбољи у петерцу Интера и послао је лопту иза леђа Самира Хандановића.

Јувентус сада има 88 бодова, четири више од Наполија, који у недељу гостује Фиорентини. Интер је на петом месту са 66 бодова, једним мање од четвртопласираног Лација, док Рома на трећем месту има 70 бодова.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.