24°C
20.05.2024.
117.105
107.8514

LUDILO NA ČIZMI: Juve se za dva minuta vratio iz MRTVIH! Preokret vredan titule kakav se retko viđa (VIDEO)

28.04.2018. 23:07
FK Juventus
FK Juventus / Izvor: Reuters

Neverovatan meč na "Đuzepe Meaci"

Fudbelri Juvenusa slavili su Inter sa 3:2 na „Đuzepe Meaci“ u utakmici 35. kola italijanskog šampionata i tako napravili ogroman korak ka šampionskoj tituli. „Stara dama“ bila je nadomak anbisa iako je punih 75 minuta imala igrača više, ali je velikim preokretom u poslednjih pet minuta ipak došla do pobede možda vredne i Studeta.

PREMIJER LIGA: Tadićevi golovi za nadu Svetaca, Milivojevićevi Orlovi raspucani (FOTO)

BRAŠANAC DAO GOL REALU: Majstorija bivšeg Partizanovog igrača ipak nije bila dovoljna za pobedu (FOTO)

Sve je za crno-bele krenulo kao iz snova. Poveli su Dijega Kosta u 13. minutu, da bi samo 12o sekundi kasnije imali igrača više jer je isključen Matijas Vesino.  Vezista Intera je nagazio Marija Mandžukića, a sudija Orsato mu je najpre pokazao žuti karton, da bi posle pregledavanja video snimka isključio Urugvajca.

A onda u drugom poluvremenu neverovatna dešavanja. Inter je krenuo u juriš ka golu Đanluiđija Bufona i izjednačenje domaćem timu doneo je Mauro Ikardi u 52. minutu.

Andrea Barzalji je vrlo lako mogao da bude tragičar jer je u 65. minutu nespretno reagovao i postigao autogol posle centaršuta Ivana Perišića.

Međutim, onda u finišu novi preokret! Huan Kvadrado je u 87. minutu uz dosta sreće postigao izjednačujući pogodak, a dva minuta kasnije - Gonzalo Iguain! Argentinac je posle centaršuta bio najbolji u petercu Intera i poslao je loptu iza leđa Samira Handanovića.

Juventus sada ima 88 bodova, četiri više od Napolija, koji u nedelju gostuje Fiorentini. Inter je na petom mestu sa 66 bodova, jednim manje od četvrtoplasiranog Lacija, dok Roma na trećem mestu ima 70 bodova.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.