ЛУДИЛО НА ТРАФОРДУ: Мурињу се тресла клупа, Матић промашио "НЕПРОМАШИВО", а онда је Санчез донео победу (ВИДЕО)

06.10.2018. 20:28
Žoze Murinjo
Жозе Мурињо / Извор: Реутерс

Одиграна утакмица 8. кола Премијер лиге.

Фудбалери Манчестер јунајтеда победили су Њукасл у утакмици 8. кола Премијер лиге, а одлучујући гол (за коначних 3:2) дао је Алексис Санчез у последњим минутима меча на "Олд Трафорду". Уочи овог меча, спекулисало се о смени менаџера Јунајтеда, Жозеа Муриња, што је клуб демантовао. Али, ова победа ће сигурно сачувати посао Португалцу, остаје да се види до када. Ђаволима је ово четврта победа у сезони, уз три пораза и реми.

РЕШИО ЈЕ ДА ПРЕСЕЧЕ: Инзаги стао у ОДБРАНУ Срба! (ФОТО)

АФЕРА ГА НИЈЕ ПОРЕМЕТИЛА: Роналдо БОМБАРДОВАО Удинезе (ВИДЕО)

Фудбалери Њукасла су већ у десетом минуту водили са 2:0, после голова Кенедија и Јошинора Мутоа. Жозе Мурињо је већ тада показао да је незадовољан и нервозан, па је у 19. минуту направио измену Мата - Бајли. У 52. минуту, могао је Јунајтед да смањи предност, али се то није догодило. Репрезентативац Србије је после одбитка са неколико метара, лопту послао високо преко гола. Што би се рекло, лакше је било погодити него промашити (видео погледајте на ОВОМ линку).

А онда се све променило. У 70. минуту Хуан Мата је одлично извео слободан ударац, а шест минута касније у стрелце се уписао и Антони Марсијал. А онда је у самој завршници Алексис Санчез главом погодио за 3:2.

Ђаволи су сада на осмом месту са 13 бодова, док су Свраке на претпоследњем месту са само два бода. Данас су били близу прве овосезонске победе, али се то ипак није десило. Екипа Рафе Бенитеза ће морати да причека.