LUDILO NA TRAFORDU: Murinju se tresla klupa, Matić promašio "NEPROMAŠIVO", a onda je Sančez doneo pobedu (VIDEO)

06.10.2018. 20:28
Žoze Murinjo
Žoze Murinjo / Izvor: Reuters

Odigrana utakmica 8. kola Premijer lige.

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Njukasl u utakmici 8. kola Premijer lige, a odlučujući gol (za konačnih 3:2) dao je Aleksis Sančez u poslednjim minutima meča na "Old Trafordu". Uoči ovog meča, spekulisalo se o smeni menadžera Junajteda, Žozea Murinja, što je klub demantovao. Ali, ova pobeda će sigurno sačuvati posao Portugalcu, ostaje da se vidi do kada. Đavolima je ovo četvrta pobeda u sezoni, uz tri poraza i remi.

REŠIO JE DA PRESEČE: Inzagi stao u ODBRANU Srba! (FOTO)

AFERA GA NIJE POREMETILA: Ronaldo BOMBARDOVAO Udineze (VIDEO)

Fudbaleri Njukasla su već u desetom minutu vodili sa 2:0, posle golova Kenedija i Jošinora Mutoa. Žoze Murinjo je već tada pokazao da je nezadovoljan i nervozan, pa je u 19. minutu napravio izmenu Mata - Bajli. U 52. minutu, mogao je Junajted da smanji prednost, ali se to nije dogodilo. Reprezentativac Srbije je posle odbitka sa nekoliko metara, loptu poslao visoko preko gola. Što bi se reklo, lakše je bilo pogoditi nego promašiti (video pogledajte na OVOM linku).

A onda se sve promenilo. U 70. minutu Huan Mata je odlično izveo slobodan udarac, a šest minuta kasnije u strelce se upisao i Antoni Marsijal. A onda je u samoj završnici Aleksis Sančez glavom pogodio za 3:2.

Đavoli su sada na osmom mestu sa 13 bodova, dok su Svrake na pretposlednjem mestu sa samo dva boda. Danas su bili blizu prve ovosezonske pobede, ali se to ipak nije desilo. Ekipa Rafe Beniteza će morati da pričeka.