"МИРОЉУБИВО" У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Три ремија у недељним мечевима (ВИДЕО)

08.10.2023. 17:24
FK Brajton
ФК Брајтон / Извор: Реутерс

Било је голова.

Одиграна су три меча осмог кола енглеске Премијер лиге, а занимљиво је да није било победника ни у једном.

ПОСЛЕ КЛУБА ОГЛАСИЛИ СЕ ОНИ: Навијачка група АЕК-а осудила постављање транспарента "Косово је Албанија"

САГА ЈЕ ГОТОВА: Потписује Дијего Симеоне!

ЖРТВА НАПАДА: Погинуо бивши израелски фудбалер док је славио рођендан!

Фудбалери Ливерпула су после пораза од Тотенхема, остали без победе и у Брајтону (2:2). Адингре је донео предност Галебовима, тим Јиргена Клопа је, потом, већ до полувремена преокренуо резултат преко Мохамеда Салаха.

Ипак, до краја меча Брајтон је успео да дође до бода. Играо се 76. минуту када је Данк на асистенцију Солија Марча поставио коначан резултат.

Исти сценарио видели смо и у Лондону, где је Вест Хем ремизирао са Њукаслом (2:2). Соучек је у осмом минуту довео свој тим до вођства, да би Исак у наставку игре у кратком временском интервалу преокренуо резултат са два гола. Ипак, новајлија Кудус је изједначио резултат.

Најмање голова је било у Мидлендсу, где су Вулверхемптон и Астон Вила одиграли (1:1). Хванг и Торес су били стрелци.