"MIROLJUBIVO" U PREMIJER LIGI: Tri remija u nedeljnim mečevima (VIDEO)

Odigrana su tri meča osmog kola engleske Premijer lige, a zanimljivo je da nije bilo pobednika ni u jednom.

POSLE KLUBA OGLASILI SE ONI: Navijačka grupa AEK-a osudila postavljanje transparenta "Kosovo je Albanija"

SAGA JE GOTOVA: Potpisuje Dijego Simeone!

ŽRTVA NAPADA: Poginuo bivši izraelski fudbaler dok je slavio rođendan!

Fudbaleri Liverpula su posle poraza od Totenhema, ostali bez pobede i u Brajtonu (2:2). Adingre je doneo prednost Galebovima, tim Jirgena Klopa je, potom, već do poluvremena preokrenuo rezultat preko Mohameda Salaha.

Ipak, do kraja meča Brajton je uspeo da dođe do boda. Igrao se 76. minutu kada je Dank na asistenciju Solija Marča postavio konačan rezultat.

Isti scenario videli smo i u Londonu, gde je Vest Hem remizirao sa Njukaslom (2:2). Souček je u osmom minutu doveo svoj tim do vođstva, da bi Isak u nastavku igre u kratkom vremenskom intervalu preokrenuo rezultat sa dva gola. Ipak, novajlija Kudus je izjednačio rezultat.

Najmanje golova je bilo u Midlendsu, gde su Vulverhempton i Aston Vila odigrali (1:1). Hvang i Tores su bili strelci.