МАРИН: На овом нивоу мораш да користиш шансе (ВИДЕО)

07.11.2019. 00:17
Marko Marin
Марко Марин / Извор: Србија Данас

Црвено-бели доживели убедљив пораз од Тотенхема.

Покушала је Црвена звезда да изненади Тотенхем пред својим навијачима на стадиону ''Рајко Митић'', али се у елитном такмичењу какво је Лига шампиона не праштају промашаји које су имали црвено-бели.

ЛИГА ШАМПИОНА: Тотенхем још једном рутински савладао Звезду, повреда Павкова за бригу (ВИДЕО)

ЛИГА ШАМПИОНА: Играли су Бајерн и Олимпијакос! Прегршт УЗБУЂЕЊА на Алијанц арени (ВИДЕО)

БРУТАЛНА ПРОЗИВКА: Делије нису штеделе Енглезе! И Југ и Север поклопили ТОТЕНХЕМ! (ВИДЕО)

Могло је све можда да буде другачије да су две одличне шансе изабраници Владана Милојевића претворили у голове у првом полувремену, а на то је указао и Марко Марин.

- Могло је боље наравно. Мислим да смо коректно прво полувреме одиграли, нисмо пуно допустили њима лаке шансе, а на том нивоу мораш искористити своје шансе. Морали смо да их искористимо боље и онда је то тотално друга утакмица. А и морамо да признамо да је много јачи квалитет Тотенхема и да су заслужено и победили, али је ипак мало штета да нисмо искористили наше шансе - рекао је капитен Звезде после меча.

На питање да ли су 5:0 из Лондона и 0:4 у Београду реалност упркос квалитету противника, одговор је био кратак.

- Резултат је такав. Да није реалност, не би било - јасан је био Марин.

ОВАЦИЈЕ ЗА БИВШЕГ КАПИТЕНА: Делије нису заборавиле Горана Буњевчевића (ВИДЕО)

ПОСЛЕ УБЕДЉИВОГ ПОРАЗА: Ево како су Делије испратиле играче, а онда су им они БРУТАЛНО одговорили! (ВИДЕО)

САЊАЋУ ОВО ДОК НЕ УМРЕМ: Делије БЕСНЕ на Твитеру! Чему ОНИ служе! Помињу Пиреј и ОБАВЕЗУ!

ДЕЛИЈЕ ГА НЕЋЕ ЗАБОРАВИТИ: Сон демолирао Звезду, а онда показао каква је људина (ВИДЕО)

ШТА СЕ ДЕШАВА СА ПАВКОВИМ и БОАЋИЈЕМ? Дегенек ПРОГОВОРИО после меча! (ВИДЕО)