МИХА ОТВОРИО ДУШУ: "Жив сам, шта више да тражим"

24.12.2020. 09:06
Siniša Mihajlović
Синиша Михајловић / Извор: Профимедиа

Велики борац.

Екипа Болоње у 14. колу италијанског шампиона одиграли су нерешено са Аталантом (2:2) иако су на полувремену имали два гола минуса.

СЕРИЈА А: Милан након драме до јесење титуле, Миха пожутео у ремију Болоње (ВИДЕО)

СЕНЗАЦИЈА: Манџукић се враћа у хрватски фудбал, али не у Динамо

КРАУЧ У СВОМ СТИЛУ: Рекорд Месија је изванредан, али мој је бољи (ФОТО)

Гости из Бергама су погоцима Луиса Муриела у 22. из пенала и 23. минуту дошли до огромне предности, међутим, екипа Синише Михајловића је успела да дође до бода. Стрелци за његову екипу били су Такехиро Томијасу и Неуен Паз.

Болоња ће следећи меч одиграти 3. јануара 2021. на гостовању Фиорентини, а српски тренер је после меча истакао да више од ове године не може да тражи.

- Не могу више да тражим од ове године. Остао сам жив, на личном основу нисам могао да тражим више - истакао је Михајловић који је у 2020. изборио са леукемијом.

- Што се тиче екипе, имамо 15 бодова, али заслужили смо више за оно што смо урадили на терену. Добро нам иде, упркос свим потешкоћама.

Болоња је у последња три дуела уписала три ремија, а последњи тријумф остварили су 29. новембра против Кротонеа 1:0.