КАО ТЕНК! Марко Лазетић погодио против Динама У ЛИГИ ШАМПИОНА - узео лопту на пола терена и ПРОШАРАО (ВИДЕО)

14.09.2022. 17:35
m
м / Извор: Фото: Twitter printscreen/obito rossonero/MN Press

Биће он добар.

У среду увече су на програму нове утакмице групне фазе Лиге шампиона, али онај дневни термин доноси и сусрете у Лиги шампиона за младе тимове. А тамо је пажњу привукао и некадашњи нападач Црвене звезде, Марко Лазетић.

КАДАР НЕВЕРА! Са 1.000 динара у џепу за ЈЕДАН ДАН постао МИЛИОНЕР – ова прича ће вас одушевити! (ФОТО)

НИЦА ОСЛАБЉЕНА ПРЕД ПАРТИЗАН: Французи БЕЗ НАЈБОЉИХ стигли у Београд!

ПО ЛАЛАТОВИЋЕВОЈ МЕРИ: Нишлије добиле ОЗБИЉНО ПОЈАЧАЊЕ!

Фудбалер омладинског тима Милана био је стрелац у победи против Динамо Загреба, у којој су "росонери" стигли до тријумфа 3:0.

Сениори Милана у среду увече дочекују првака Хрватске у другом колу групне фазе на "Сан Сиру", а током дана су се и омладински састави два клуба састали. И домаћи су стигли до лаке победе над Загрепчанима, а тријумф је потврдио млади српски нападач.

После голова Габријелеа Ел Хилалија и Шаке Траореа, екипа Игнација Абатеа је имала сигурно вођство на полувремену, па је Лазетић добио прилику да уђе у игру у 67. минуту.

И одлично ју је искористио, пошто је у надокнади времена успео да затресе мрежу. Лазетић је искорисито лошу поставку одбране Динама након испуцане лопте, освојио ју је, а онда успео да се реши свог чувара и погоди мрежу после трка са скоро половине терена.