KAO TENK! Marko Lazetić pogodio protiv Dinama U LIGI ŠAMPIONA - uzeo loptu na pola terena i PROŠARAO (VIDEO)

14.09.2022. 17:35
m
m / Izvor: Foto: Twitter printscreen/obito rossonero/MN Press

Biće on dobar.

U sredu uveče su na programu nove utakmice grupne faze Lige šampiona, ali onaj dnevni termin donosi i susrete u Ligi šampiona za mlade timove. A tamo je pažnju privukao i nekadašnji napadač Crvene zvezde, Marko Lazetić.

KADAR NEVERA! Sa 1.000 dinara u džepu za JEDAN DAN postao MILIONER – ova priča će vas oduševiti! (FOTO)

NICA OSLABLJENA PRED PARTIZAN: Francuzi BEZ NAJBOLJIH stigli u Beograd!

PO LALATOVIĆEVOJ MERI: Nišlije dobile OZBILJNO POJAČANJE!

Fudbaler omladinskog tima Milana bio je strelac u pobedi protiv Dinamo Zagreba, u kojoj su "rosoneri" stigli do trijumfa 3:0.

Seniori Milana u sredu uveče dočekuju prvaka Hrvatske u drugom kolu grupne faze na "San Siru", a tokom dana su se i omladinski sastavi dva kluba sastali. I domaći su stigli do lake pobede nad Zagrepčanima, a trijumf je potvrdio mladi srpski napadač.

Posle golova Gabrijelea El Hilalija i Šake Traorea, ekipa Ignacija Abatea je imala sigurno vođstvo na poluvremenu, pa je Lazetić dobio priliku da uđe u igru u 67. minutu.

I odlično ju je iskoristio, pošto je u nadoknadi vremena uspeo da zatrese mrežu. Lazetić je iskorisito lošu postavku odbrane Dinama nakon ispucane lopte, osvojio ju je, a onda uspeo da se reši svog čuvara i pogodi mrežu posle trka sa skoro polovine terena.