ТРАГЕДИЈА ФИОРЕНТИНЕ: Миленковић постигао АУТОГОЛ, (НЕ)ЗАСЛУЖЕНА победа Милана (ВИДЕО)

13.11.2022. 20:10
FK Milan
ФК Милан / Извор: Реутерс

Гости нису имали среће.

Фудбалери Милана савладали су Фиорентину (2:1) на свом терену у 15. колу Серије А.

СЕРИЈА А: Матић голчином у судијској надокнади донео бод Роми против Торина (ВИДЕО)

СРБИН НА УДАРУ: Хулигани у Риму оштетили ауто Немање Матића

ЈУНАЈТЕД СЛАВИ ГАРНАЧА: Тинејџер у надокнади СРУШИО Фулам (ВИДЕО)

Један од трагичара Виоле био је и српски штопер Никола Миленковић, који је постигао аутогол у 92. минуту којим су Росонери дошли до победе.

Гости су апсолутно били бољи ривал, али су на крају поражени на трагичан начин.

Предност Милану донео је Рафаел Леао већ у другом минуту, комбиновао је Португалац са Жируом и одлично завршио акцију.

Од тог тренутка гости су преузели иницијативу, ређале су се шансе пред голом Татарушануа, а изједначење је стигло у 28. минуту, када је Барак уз мало среће спровео лопту у мрежу.

У другом полувремену није било голова све до саме завршнице и аутогола Миленковића, коме је претходила катастрофално истрчавање голмана Тераћана.

Лука Јовић је у игру ушао у 66. минуту, а после осам минута је зарадио жути картон.

Погледајте како изгледа Верона ван де Лер, бивша светска шампионка у гимнастици, а сада звезда филмова за одрасле