МАЈСТОРИ СВОГ ЗАНАТА: Росонери без по муке савладали Берлусконијеву Монцу (ВИДЕО)

Фудбалери Милана победили су Монцу резултатом 4:1 у 11. колу Серије А.

УЖАС! Смрт у Хали Пионир, преминуо током утакмице

ХАЛАНД НЕЗАУСТАВЉИВ: Сити на леђима Норвежанина срушио Брајтон, Карамеле без муке разбиле Кристал Палас

АЛЕКСАНДАР ПОПОВИЋ ЗА СД: Под Петрићем играмо једноставан, добар и леп фудбал, Владимир Стојковић је ИКОНА

Милан је уписао четврти тријумф у низу у Серији А, док је Монца тек други пут остала без победе у последњих шест мечева.

"Росонери" су тиме задржали прикључак за Наполијем на врху табеле, са исто бодова али утакмицом више.

Милански клуб је повео већ у 16. минуту преко Браима Дијаза, а исти играч је нокаутирао ривала у 41. и повисио на 2:0.

Монца је више него пристојно парирала фаворизованом ривалу, али није успевала да дође до већих шанси.

Ориги био је стрелац трећег гола за Милан, док је почасни погодак за госте постигао млади Филипо Ранокија у 70. минуту.

На коначних 4:1 поставио је Леао у 84.

У 12. колу Серије А Милан 30. октобра гостује Торину, док Монца дан касније дочекује Болоњу.