ПАВКОВ - СА 25 МЕТАРА: Он је Звездина талија, још један СУЛУД ГОЛ! Генијално (ВИДЕО)

26.08.2021. 21:53
gol pavkova
гол павкова / Извор: Фото: МН Press/Youtube printscreen

Звезда је опет повела.

Фудбалери Црвене звезде гостују Клужу у реванш мечу квалификација за Лигу Европе. У првом дуелу било је 4:0 за црвено-беле.

ПОСЛЕ СВЕГА ТРИ МИНУТА! Румуни се буне, судија немилосрдан - ПЕНАЛ ЗА ЗВЕЗДУ! Катаи није погрешио (ВИДЕО)

ТРИ ЗВЕЗДИНА НАВИЈАЧА: Креће меч, САМО ОНИ на трибини и СРПСКА ЗАСТАВА (ФОТО)

РУМУНСКИ КОМЕНТАТОР УПАО У ДЕЛИРИЈУМ: Борјан извадио лопту из мреже, могла је боље да реагује одбрана (ВИДЕО)

Меч је фантастично почео за црвено-беле. Судија је после свега три минута меча показао на белу тачку и Звезди је припао једанаестерац. Прецизан са пенала био је Александар Катаи и већ у четвртом минуту донео 1:0 Црвеној звезди у Румунији. Ипак, у 34. минуту је изједначио Клуж на 1:1. Центаршут Костакеа са десне стране испратио је Дебељух који је главом погодио мрежу Милана Борјана.

Друго полувреме је почело фантастично по Звезду. Голман Клужа је изашао испред Катаија, лоше испуцао лопту, а њу је дочекао Павков и са 20 метара убацио у празан гол. Звезда је повела 2:1

Пренос меча Клужа и Црвене звезде можете пратити ОВДЕ.