УЗАЛУД ГОЛ ЂУРИЧИЋА: Милан се шампионски подигао и са 10 играча славио против Сампдорије (ВИДЕО)

10.09.2022. 22:46
Olivije Žiru
Оливије Жиру / Извор: Реутерс

"Росонери" инатом до бодова.

Фудбалери Милана савладали су Сампдорију у шестом колу Серије А резултатом 2:1.

МАКЕДОНАЦ ВИСОКЕ КЛАСЕ: Мирчевски хет-триком донео тријумф ТСЦ-у над Колубаром

ТАДИЋЕВА МАГИЈА: Оволико маште одавно није виђено - ТРИ АСИСТЕНЦИЈЕ из сна (ВИДЕО)

ЈЕЗИВЕ СЦЕНЕ ИЗ ШПАНИЈЕ: Меч Барселоне и Кадиза ПРЕКИНУТ, лекари оживљавају навијача (ВИДЕО)

Повео је Милан поготком Месијаса већ у шестом минуту на асистенцију Рафаела Леаоа.

Током полувремена Леао је добио први жути картон, рекло би се престрого, за ударац у једном дуелу, а већ на старту другог дела је после неуспешних маказица Португалац зарадио и другу јавну опомену. Самим тим и црвени картон.

Филип Ђуричић је брзо изједначио резултат, али још брже је Жиру са беле тачке донео нову предност и коначних, заслужених 2:1 за Милан.

"Росонери" после шест кола имају 14 бодова и на деоби су првог места тренутно са Наполијем.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте тројку Богдановића са "друге планете"