МИЛАН СРУШИО ШАМПИОНА: Јовић ушао са клупе!

11.02.2024. 22:58
FK Milan
ФК Милан / Извор: Профимедиа

"Росонери" славили у дербију...

Фудбалери Милана савладали су Наполи минималним резултатом (1:0), у дербију 24. кола Серије А. Победоносни гол за "росонере" постигао је Тео Ернандез у 25. минуту утакмице.

ПРОБУДИЛИ СЕ "ЂАВОЛИ": Јунајтед славио и против Астон Виле!FK Mančester junajted

ПРОБУДИЛИ СЕ "ЂАВОЛИ": Јунајтед славио и против Астон Виле!

ШВЕЂАНИ ПРИЖЕЉКУЈУ: Златан Ибрахимовић ће играти против Србије!Zlatan Ibrahimović

ШВЕЂАНИ ПРИЖЕЉКУЈУ: Златан Ибрахимовић ће играти против Србије!

НЕПОГРЕШИВ: Тадић поново тресао мрежу (ВИДЕО)DuÅ¡an Tadić

НЕПОГРЕШИВ: Тадић поново тресао мрежу (ВИДЕО)

Можда и најбољи леви бек данашњице је искористио додавање Рафаела Леаа, те лопту послао поред лоше постављеног Пјерлуиђија Голинија.

До паузе је Милан имао још једну озбиљну шансу, али је Голини зауставио покушај крилног нападача домаћих, асистента код поготка.

Милан је деловао успавано у другом полувремену, Наполитанци су претили у неколико наврата, а једну од бољих прилика имао је Матео Политано.

Шансу у другом полувремену добили су и српски интернационалци, Јан Карло Симић, који је заменио Симона Кјаера у 66, односно Лука Јовић, који је ушао уместо Оливијеа Жируа у 80. минуту.

У међувремену је и Рафаел Леао пропустио шансу да све реши, тако да је казна врло лако могла да стигне у финишу.

Након шанси Френка Ангисе и Јеспера Линдстрома, Симић је имао доста среће, пошто је лопта након његове неспретне реакције погодила стативу.

Код једне ситуације се гледао и ВАР у надокнади, да ли је пенал или не за Наполи, али је судија из собе добио инструкције да не покаже на белу тачку.

Милан је трећи на табели са 52 бода, док је Наполи тек девети са 35 поена.