МИТЈИЛАНД ПОБЕДИО ПРЕД ДОЛАЗАК У БЕОГРАД: Стигле су и добре вести за Црвену звезду (ФОТО)

31.10.2021. 16:28
FK Mitjiland
ФК Митјиланд / Извор: Реутерс

Клуб из Херинга лидер шапионата Данске.

Фудбалери Митјиланда у четвртак ће од 21 час гостовати Црвеној звезди, а у Београд ће стићи у одличном расположењу пошто су у 14. колу данског првенства савладали Рандерс у гостима са 3:1 и тако потврдили прву позицију у шампионату.

НЕК СЕ СПРЕМЕ ДАНЦИ: Звезда дуплирала предност, погледајте мајсторију Павкова (ВИДЕО)

СТАНКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ИЗЈАВОМ: Једног фудбалера посебно нахвалио

ЗВЕЗДА СЕ ОПОРАВИЛА ОД КИКСА У СУРДУЛИЦИ: Црвено-бели рутински на Чика Дачи

Већ на полувремену је Митјиланд имао два гола предности захваљујући двоструком стрелцу Рафаелу Оњедику. Нигеријац је био прецизан у 14. и 39. минуту, а добра вест за црвено-беле је да он у Београду неће моћи да игра због парних жутих картона.

Домаћин је успео да смањи предност Митјиланда у 53. минуту голом Стивена Одеја, а тријумф Митјиланда је потврдио Евандер у 64. минуту. У Лиги Европе Звезда је тренутно на првој позицији у групи са седам бодова, Брага има шест, док је Митјиланд трећи са два бода. Последњи је Лудогорец са једним бодом после три кола.

Погледајте како изгледа Јасмина Александров, бивша кошаркашица и супруга Немање Александрова