MITJILAND POBEDIO PRED DOLAZAK U BEOGRAD: Stigle su i dobre vesti za Crvenu zvezdu (FOTO)

31.10.2021. 16:28
FK Mitjiland
FK Mitjiland / Izvor: Reuters

Klub iz Heringa lider šapionata Danske.

Fudbaleri Mitjilanda u četvrtak će od 21 čas gostovati Crvenoj zvezdi, a u Beograd će stići u odličnom raspoloženju pošto su u 14. kolu danskog prvenstva savladali Randers u gostima sa 3:1 i tako potvrdili prvu poziciju u šampionatu.

NEK SE SPREME DANCI: Zvezda duplirala prednost, pogledajte majstoriju Pavkova (VIDEO)

STANKOVIĆ IZNENADIO IZJAVOM: Jednog fudbalera posebno nahvalio

ZVEZDA SE OPORAVILA OD KIKSA U SURDULICI: Crveno-beli rutinski na Čika Dači

Već na poluvremenu je Mitjiland imao dva gola prednosti zahvaljujući dvostrukom strelcu Rafaelu Onjediku. Nigerijac je bio precizan u 14. i 39. minutu, a dobra vest za crveno-bele je da on u Beogradu neće moći da igra zbog parnih žutih kartona.

Domaćin je uspeo da smanji prednost Mitjilanda u 53. minutu golom Stivena Odeja, a trijumf Mitjilanda je potvrdio Evander u 64. minutu. U Ligi Evrope Zvezda je trenutno na prvoj poziciji u grupi sa sedam bodova, Braga ima šest, dok je Mitjiland treći sa dva boda. Poslednji je Ludogorec sa jednim bodom posle tri kola.

Pogledajte kako izgleda Jasmina Aleksandrov, bivša košarkašica i supruga Nemanje Aleksandrova