КАКАВ ВРАГ! Јоветић попут ветра протутњао одбраном и шмекерски погодио мрежу! Дигао Француску на ноге (ВИДЕО)

28.02.2021. 15:59
Stevan Jovetić
Стеван Јоветић / Извор: Фото: streamable printscreen/MN Press

У свом стилу.

Француска лига је стигла до 27. кола и у њему екипа Монака је успела да слави против Бреста резултатом 2:0.

HAPPY ХОУР ЈЕ СТИГАО - ПОЗОВИ МЕРИДИАН АГЕНТА И ОСВОЈИ БОНУС

ДЕСПОТОВИЋ СРУШИО СПАРТАК У МОСКВИ: Србин двоструки стрелац у победи свог Рубина (ВИДЕО)

ЕНГЛЕЗИ ПИШУ: Клоп мења Лева - Џерард нови тренер Ливерпула!

Отприлике 20 минута на терену је било довољно Стефану Јоветићу да донесе три бода екипи Монака која је наставила борбу за титулу у француској Лиги 1.

Брест се држао, голман Ларсоне је био фантастичан, али је поклекао у 76. минуту када је некадашњи капитен Партизана узео ствар у своје ноге.

Челси у залету под вођством Томаса Тухела, па је данас (17.30) благи фаворит  против Манчестер јунајтеда са квотом 2,40. Мада, Јунајтед је добио три последња дуела на Стамфорду, а двојка је примамљивих 3,05. Погледајте све Mozzart квоте за меч Челси – Манчестер јунајтед.

До краја утакмице још један гол у мрежи Бреста, Фоланд је погодио у надокнади времена.

Сада је Монако на 55 бодова, уз Лил су у најбољој форми у овом тренутку, и имају наду да могу до титуле у веома занимљивој борби.

Лил је први са 58 бодова из 26 мечева, ПСЖ је са утакмицом више иза Лила један бод, а Лион (26 утакмица) и Монако (27 утакмица) сада имају 55 бодова.