25°C
29.04.2024.
117.1205
109.1422

KAKAV VRAG! Jovetić poput vetra protutnjao odbranom i šmekerski pogodio mrežu! Digao Francusku na noge (VIDEO)

28.02.2021. 15:59
Stevan Jovetić
Stevan Jovetić / Izvor: Foto: streamable printscreen/MN Press

U svom stilu.

Francuska liga je stigla do 27. kola i u njemu ekipa Monaka je uspela da slavi protiv Bresta rezultatom 2:0.

HAPPY HOUR JE STIGAO - POZOVI MERIDIAN AGENTA I OSVOJI BONUS

DESPOTOVIĆ SRUŠIO SPARTAK U MOSKVI: Srbin dvostruki strelac u pobedi svog Rubina (VIDEO)

ENGLEZI PIŠU: Klop menja Leva - Džerard novi trener Liverpula!

Otprilike 20 minuta na terenu je bilo dovoljno Stefanu Jovetiću da donese tri boda ekipi Monaka koja je nastavila borbu za titulu u francuskoj Ligi 1.

Brest se držao, golman Larsone je bio fantastičan, ali je poklekao u 76. minutu kada je nekadašnji kapiten Partizana uzeo stvar u svoje noge.

Čelsi u zaletu pod vođstvom Tomasa Tuhela, pa je danas (17.30) blagi favorit  protiv Mančester junajteda sa kvotom 2,40. Mada, Junajted je dobio tri poslednja duela na Stamfordu, a dvojka je primamljivih 3,05. Pogledajte sve Mozzart kvote za meč Čelsi – Mančester junajted.

Do kraja utakmice još jedan gol u mreži Bresta, Foland je pogodio u nadoknadi vremena.

Sada je Monako na 55 bodova, uz Lil su u najboljoj formi u ovom trenutku, i imaju nadu da mogu do titule u veoma zanimljivoj borbi.

Lil je prvi sa 58 bodova iz 26 mečeva, PSŽ je sa utakmicom više iza Lila jedan bod, a Lion (26 utakmica) i Monako (27 utakmica) sada imaju 55 bodova.