ЈОВИЋЕВО ИСКЉУЧЕЊЕ ПОГУРАЛО МИЛАН: Ипак, нису успели да дођу до повољног резултата (ВИДЕО)

18.02.2024. 22:56
Luka Jović crveni karton protiv Monce
Лука Јовић црвени картон против Монце / Извор: Реутерс

Дуел 25. кола.

Фудбалери Монце су славили са 4:2 против Милана у мечу 25. кола Серије А. На полувремну су имали велико вођство од 2:0 (стрелци Матео Песина из пенала у 45. и Дани Мота у шестом минуту надоканде), али су тешком муком дошли до целог плена, али им је у томе помало помогао и Србин Лука Јовић,

СВАКИ ПОЕН ТОКОМ КУПА КОРАЋА ВРЕДЕО ВИШЕ – ФОНДАЦИЈА MOZZART ДОНИРА 1.330.000 ДОМУ „ХРИСТИНА МАРКИШИЋ“ ИЗ АЛЕКСИНЦАmozzart

Раднички из Ниша после победе прети ИСТУПАЊЕМ из лигеFK Radnički NiÅ¡

Раднички из Ниша после победе прети ИСТУПАЊЕМ из лиге

БУНДЕСЛИГА: Наставља се АГОНИЈА БајернаHari Kejn

БУНДЕСЛИГА: Наставља се АГОНИЈА Бајерна

Играо се 52. минут, када је Јовић насео на провокацију противничког фудбалера, и одреаговао грубо, приликом чега је противничког фудбалера закачио рукама по лицу.

Арбитар је прво показао Србину жути картон, али је након консултације и гледања ВАР-а, преиначио одлуку и показао Јовићу директан црвени картон.

Тада је било 2:0 за домаће. Затим је Оливије Жиру смањио у 65. минуту, а Кристијан Пулишић је у 88. донео изједначење.

Ипак, Монца је преко Ворен Бонда у 93. на асистенцију Данијела Малдинија, сина легенде Милана Паола, дошла до новог вођства, а Лоренцо Колумбо је у петом минуту надокнаде поставио коначан резултат.

Када би се одбила зауставна времена Милан би имао сјајн резултат, али у фудбалу се игра док судија не каже даје крај.