23°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

JOVIĆEVO ISKLJUČENJE POGURALO MILAN: Ipak, nisu uspeli da dođu do povoljnog rezultata (VIDEO)

18.02.2024. 22:56
Luka Jović crveni karton protiv Monce
Luka Jović crveni karton protiv Monce / Izvor: Reuters

Duel 25. kola.

Fudbaleri Monce su slavili sa 4:2 protiv Milana u meču 25. kola Serije A. Na poluvremnu su imali veliko vođstvo od 2:0 (strelci Mateo Pesina iz penala u 45. i Dani Mota u šestom minutu nadokande), ali su teškom mukom došli do celog plena, ali im je u tome pomalo pomogao i Srbin Luka Jović,

SVAKI POEN TOKOM KUPA KORAĆA VREDEO VIŠE – FONDACIJA MOZZART DONIRA 1.330.000 DOMU „HRISTINA MARKIŠIĆ“ IZ ALEKSINCAmozzart

Radnički iz Niša posle pobede preti ISTUPANJEM iz ligeFK Radnički Niš

Radnički iz Niša posle pobede preti ISTUPANJEM iz lige

BUNDESLIGA: Nastavlja se AGONIJA BajernaHari Kejn

BUNDESLIGA: Nastavlja se AGONIJA Bajerna

Igrao se 52. minut, kada je Jović naseo na provokaciju protivničkog fudbalera, i odreagovao grubo, prilikom čega je protivničkog fudbalera zakačio rukama po licu.

Arbitar je prvo pokazao Srbinu žuti karton, ali je nakon konsultacije i gledanja VAR-a, preinačio odluku i pokazao Joviću direktan crveni karton.

Tada je bilo 2:0 za domaće. Zatim je Olivije Žiru smanjio u 65. minutu, a Kristijan Pulišić je u 88. doneo izjednačenje.

Ipak, Monca je preko Voren Bonda u 93. na asistenciju Danijela Maldinija, sina legende Milana Paola, došla do novog vođstva, a Lorenco Kolumbo je u petom minutu nadoknade postavio konačan rezultat.

Kada bi se odbila zaustavna vremena Milan bi imao sjajn rezultat, ali u fudbalu se igra dok sudija ne kaže daje kraj.