НАЈБИЗАРНИЈИ АУТОГОЛ ИКАДА: Савладао је свог голмана са неких 40 метара (ВИДЕО)

25.10.2023. 11:31
autogol
аутогол / Извор: ФОТО: Twitter printscreen/@liamb0798

Ипак, су славили и поред рано примљеног гола.

На утакмици одиграној у Енглеској између домаћег Гримзби тауна и Колчестер јунајтеда постигнут је аутогол који неки називају можда и најбизарнијим који су икада видели. Све се догодило у раној фази утакмице два енглеска четвртолигаша.

БЛАМЧИНА ЕНГЛЕЗА: Не разликују кошаркаше и фудбалереFK Vest Hem

БЛАМЧИНА ЕНГЛЕЗА: Не разликују кошаркаше и фудбалере

ЦРВЕНО БЕЛИ НАСТАВЉАЈУ БОРБУ У ЛИГИ ШАМПИОНА: Ево где можете гледати меч Лајпциг - Црвена звездаLajpcig - Zvezda

НИЈЕ ПОМОГАО НИ ГУДЕЉЕВ ПОГОДАК: Бразилски "топ" срушио Севиљу! Онана одбранио пенал у последњем минуту и донео победу Јунајтеду (ВИДЕО)Nemanja Gudelj

Утакмица на Блундел Парку започела је на најгори начин за Колчестер, јер је одбрамбени играч Вил Гриниџ у 7. минуту скоро са центра послао лопту према свом голману.

Овен Гудман је није смео зауставити рукама, а она је незгодно одскочила испред њега и покушао ју је скренути главом. Успео је то урадити, али не и скренути са путање према свом голу, као ни секунду касније кад је покушао да је испуца ногом.

Иако су рано примили бизаран гола, Колчестер је ипак са овог гостовања однео три бода - 3:2.