22°C
02.05.2024.
117.1117
109.3684

NIJE POMOGAO NI GUDELJEV POGODAK: Brazilski "top" srušio Sevilju! Onana odbranio penal u poslednjem minutu i doneo pobedu Junajtedu (VIDEO)

24.10.2023. 22:59
Nemanja Gudelj
Nemanja Gudelj / Izvor: Reuters

Na kraju poraz Andalužana.

Odigrani su mečevi grupa A,B,C i D grupne faze Lige šampiona.

LIGA ŠAMPIONA: Bajern preživeo Istanbul, Inter bolji od Salcburga (VIDEO)FK Bajern

LIGA ŠAMPIONA: Bajern preživeo Istanbul, Inter bolji od Salcburga (VIDEO)

SA REALOM JE OSVOJIO TRI TITULE: Preminuo bivši igrač Kraljevskog klubaKarlos Gerini

SA REALOM JE OSVOJIO TRI TITULE: Preminuo bivši igrač Kraljevskog kluba

DEFINITIVNO JE! Saša Ilić ima novi posaoSaša Ilić

DEFINITIVNO JE! Saša Ilić ima novi posao

Srpski reprezentativac Nemanja Gudelj bio je strelac za Sevilju u porazu od Arsenala (1:2). Tobdžije su preko brazilskog tandema Martineli - Žesus poveli 2:0, da bi Gudelj u 58. minutu smanjio rezultat pogotkom glavom posle asistencije Rakitića.

Drugi engleski predstavnik, Mančester junajted uspeo je konačno da slavi u Ligi šampiona i to na neverovatan način. Poražen je Kopenhagen - 1:0. Strelac jedinog bio je Hari Megvajer u 72. minutu. Eriksen je upisao asistenciju, a u završnici prava drama.

Penal je dosuđen za goste u 95. minutu. Larson je preuzeo odgovornost, ali je Onana izašao kao pobednik i junak tima Erika Ten Haga.

Real Madrid je nastavio sa dominatnim partijama u Ligi šampiona pošto su u trećoj rundi savladali i Bragu u gostima (3:1) i sada su na korak od plasmana u osminu finala.

Rodrigo je "otvorio" mrežu Portugalaca u 16. minutu. Fenomenalni ove sezone, Džud Belingem je udvostručio prednost nešto posle isteka sata igre, da bi konačan rezultat Đalo u 63. minutu i malo ublažio poraz Brage.