КВАРАДОНА ЈЕ НЕЗАУСТАВЉИВ: Наполи славио у дербију (ВИДЕО)

11.03.2023. 20:36
Kviča Kvaračkelija
Квича Кварачкелија / Извор: Профимедиа

Скудето све ближи Југу...

Фудбалери Наполија победили су Аталанту резултатом 2:0, у оквиру 26. кола Серије А. Дерби ове рунде такмичења решен је у другом полувремену, када су изабраници Лучана Спалетија постигли оба поготка.

НА ДАН КАД ЈЕ ПОСТАО ОРАО: Ево шта је у Италији урадио Лазар Самарџић

Плавци уловили Лисице, Певци посекли шуму, а пчеле се саплеле о Карамеле

ХОРОР У СРПСКОМ ФУДБАЛУ: Играчу СЛОМЉЕНЕ две кости, СУДИЈА није ни фаул досудио!

Нарочито леп је био први, који је постигао Квича Кварацкелија после соло продора и прецизног ударца у 60. минуту.

Промешао је одбрану тима из Бергама, у једном моменту их је било готово седморица, али узалуд – Кварацкелија је био неумољив.

Тачку на овај сусрет ставио је Амир Рахмани, голом главом после корнера у 77. минуту, из јако тешке позиције, уз додатак да је голман Мусо морао боље да реагује.

Наполи је први на табели са 68 бодова, док је Аталанта шеста са 42 поена и полако посустаје у трци за Лигу шампиона.

Аталанта за победу не зна већ четири утакмице и за Ромом и Миланом заостаје пет бодова, уз меч више.