11.03.2023. 18:18
Denis Zakarija, Kaj Haverc, FK Čelsi
Denis Zakarija, Kaj Haverc, FK Čelsi / Izvor: Profimedia

Zanimljivi mečevi.

Fudbaleri Čelsija slavili su protiv Lestera na domaćem terenu rezultatom 3:1 u meču 27. kola Premijer lige.

BUNDESLIGA: Čak osam golova u derbiju koji je pripao Bajernu (VIDEO)

PREMIJER LIGA: Krah Liverpula, Salah tragičar

Prednost "plavcima" doneo je Čilvel u 11. minutu, a "lisice" su izjednačile u 39. minutu pogotkom Dake. Čelsi je do novog vođstva stigao u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena kada je precizan bio Kai Haverc Konačan rezultat je postavio Mateo Kovačić u 78. minutu.

Ubedljivu pobedu ostvario je Totenhem na domaćem terenu protiv Notingem Foresta sa 3:1. "Pevci" su već posle prvog poluvremena imali prednost od 2:0, a oba gola je postigao kapiten Hari Kejn.

Za 3:0 je pogodio Son u 62. minutu, a jedini gol za Notigem Forest postigao Voral u 81. minutu.

Minimlani trijumf ostvario je Everton na domaćem terenu nad Brendfordom sa 1:0. Jedini gol na meču postigao Dvajt Meknil već u prvom minutu susreta. Remi desio se na utakmici Lidsa i Brajtona (2:2).