НЕМИЛОСРДНИ ТАНДЕМ РИБЕРИ - ВЛАХОВИЋ: Видите нови гол српског нападача - лепа акција Фјорентине (ВИДЕО)

23.01.2021. 21:53

Душан наставља да решета.

Фјорентина у 19. колу Серије А води са 2:0 против Кротонеа после 45 минута игре. Један од два гола за "виолу" постигао је српски репрезентативац Душан Влаховић.

ЈЕДАН КЛИК довољан је да освојиш 200.000 динара!

ЈОШ ЈЕДАН СРБИН ПОГОДИО: Дерби Француске, Радоњић креће с центра и САМ ДО КРАЈА све решава! Муња (ВИДЕО)

КАО У ПАРТИЗАНУ: Какав деби Павловића за Серкл Бриж, Србин постигао победоносни гол (ВИДЕО)

Домаћин је повео феноменалним ударцем из волеја Ђакома Бонавентуре у 20. минуту.

На 2:0 повисио је наш Душан у 32. минута. Била је то лепа акција и сјајан пас Риберија на петерац, а дете Партизана је затресло мрежу. Био је то његов седми гол ове сезоне.

Серију голова српских играча у лигама петице отворио је Филип Костић, наставили су Лука Јовић и Страхиња Павловић, а онда је за Марсеј гол постигао Немања Радоњић.

Погледајте како изгледа Миа Калифа, звезда филмова за одрасле и велика навијачица Вест Хема.