24°C
29.04.2024.
117.1205
109.1422

NEMILOSRDNI TANDEM RIBERI - VLAHOVIĆ: Vidite novi gol srpskog napadača - lepa akcija Fjorentine (VIDEO)

23.01.2021. 21:53

Dušan nastavlja da rešeta.

Fjorentina u 19. kolu Serije A vodi sa 2:0 protiv Krotonea posle 45 minuta igre. Jedan od dva gola za "violu" postigao je srpski reprezentativac Dušan Vlahović.

JEDAN KLIK dovoljan je da osvojiš 200.000 dinara!

JOŠ JEDAN SRBIN POGODIO: Derbi Francuske, Radonjić kreće s centra i SAM DO KRAJA sve rešava! Munja (VIDEO)

KAO U PARTIZANU: Kakav debi Pavlovića za Serkl Briž, Srbin postigao pobedonosni gol (VIDEO)

Domaćin je poveo fenomenalnim udarcem iz voleja Đakoma Bonaventure u 20. minutu.

Na 2:0 povisio je naš Dušan u 32. minuta. Bila je to lepa akcija i sjajan pas Riberija na peterac, a dete Partizana je zatreslo mrežu. Bio je to njegov sedmi gol ove sezone.

Seriju golova srpskih igrača u ligama petice otvorio je Filip Kostić, nastavili su Luka Jović i Strahinja Pavlović, a onda je za Marsej gol postigao Nemanja Radonjić.

Pogledajte kako izgleda Mia Kalifa, zvezda filmova za odrasle i velika navijačica Vest Hema.