Ненад Лалатовић проговорио о два примљена гола из корнера (ВИДЕО)

12.03.2024. 18:41
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Меч је обележио Лука Аџић.

Фудбалери Чукаричког и суботичког Спартака одиграли су нерешено (2:2) у мечу 25. кола Суперлиге Србије.

СПЕКТАКЛ У ДОМАЋЕМ ПРВЕНСТВУ! Бивши играч Звезде дао ДВА гола из КОРНЕРА, Вождовац у надокнади растужио Пазарце (ВИДЕО)Luka Adžić

РАЈ ЗА МАНИПУЛАЦИЈЕ: УЕФА променила начин жребањаUEFA

РАЈ ЗА МАНИПУЛАЦИЈЕ: УЕФА променила начин жребања

(УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК) Репрезентативац пао током утакмице! Срце му је стало на сат временаAhmed Refat

Тренер Суботичана Ненад Лалатовић је био задовољан на крају ремијем, али сматра да су могли да победе.

- Кад смо губили 2:0, на крају 2:2, па могу да будем задовољан, али сам и незадовољан, како смо одиграли у другом полувремену и колико смо прилика имали. Направио сам три измене, променио формацију из 3-5-2 у 4-3-3, измене су донеле превагу.

Похвалио је Луку Аџића који је два гола постигао из корнера.

- Примили смо два гола из корнера, мислим да се то никад није десило у српском фудбалу. Друго полувреме је модел како треба да играмо. Ја Луку Аџића волим и поштујем као сина и брата, честитам му на ова два гола и знам да је његов отац поносан на њега, он је мој пријатељ.