Nenad Lalatović progovorio o dva primljena gola iz kornera (VIDEO)

12.03.2024. 18:41
Nenad Lalatović
Nenad Lalatović / Izvor: MN Press

Meč je obeležio Luka Adžić.

Fudbaleri Čukaričkog i subotičkog Spartaka odigrali su nerešeno (2:2) u meču 25. kola Superlige Srbije.

SPEKTAKL U DOMAĆEM PRVENSTVU! Bivši igrač Zvezde dao DVA gola iz KORNERA, Voždovac u nadoknadi rastužio Pazarce (VIDEO)Luka Adžić

RAJ ZA MANIPULACIJE: UEFA promenila način žrebanjaUEFA

RAJ ZA MANIPULACIJE: UEFA promenila način žrebanja

(UZNEMIRUJUĆI SNIMAK) Reprezentativac pao tokom utakmice! Srce mu je stalo na sat vremenaAhmed Refat

Trener Subotičana Nenad Lalatović je bio zadovoljan na kraju remijem, ali smatra da su mogli da pobede.

- Kad smo gubili 2:0, na kraju 2:2, pa mogu da budem zadovoljan, ali sam i nezadovoljan, kako smo odigrali u drugom poluvremenu i koliko smo prilika imali. Napravio sam tri izmene, promenio formaciju iz 3-5-2 u 4-3-3, izmene su donele prevagu.

Pohvalio je Luku Adžića koji je dva gola postigao iz kornera.

- Primili smo dva gola iz kornera, mislim da se to nikad nije desilo u srpskom fudbalu. Drugo poluvreme je model kako treba da igramo. Ja Luku Adžića volim i poštujem kao sina i brata, čestitam mu na ova dva gola i znam da je njegov otac ponosan na njega, on je moj prijatelj.