НЕВИЂЕНИ ШОУ: Лалатовић жонглирао као Бразилац, па зарадио искључење у убедљивом тријумфу Радничког (ВИДЕО)

12.07.2018. 22:51

Спартак ремизирао против Колерејна.

Фудбалери Спартака из Суботице и Раднички  Ниша, одиграли су прве утакмице утакмице у оквиру првог кола квалификација за Лигу Европе. Раднички је на свом терену убедљивом игром прегазио Гзиру са Малте са 3:0 уз сјајну партију Петра Грбића, коме је Ненад Лалатовић дао шансу у право време. Са друге старне Спартак је ишчупао реми пред својим навијачима, пошто је у Суботици одиграо 1:1 са Колерејном.

Наш трећи представник у борби за пласман у Лигу Европе, Партизан, славио је на гостовању у Никшићу против Рудара са 3:0. Реванш мечеви на програму су за седам дана.

ЦРНО-БЕЛИ У ТРЕЋОЈ БРЗИНИ: Партизан РУТИНСКИ до победе у Никшићу, првенац Рикарда (ВИДЕО ФОТО)

НЕКИ НОВИ СУМА: Шмекерска аистенција Шеховића и сјајна реакција најскупљег играча у историји Партизана (ВИДЕО)

Партизан, Раднички Ниш и Спартак из Суботице одиграли су своје мечеве у првом колу квалификација за Лигу Европе. Раднички је на свом терену показао одличну игру и убедљиво тријумфовао са 4:0. Немоћни гости са Малте, били су неми посматрачи током целог меча, док је Раднички фуриозном игром створио огроман број прилика. Тренер Нишлија Ненад Лалтовић, одлично је поставио игру на овом мечу, а најбољи актер на овој утакмици био је Петар Грбић, сјајним продорима и енергичном игром у завршници. Стрелци у победи Радничког били су Панков у 14. минуту, Хаскић у 53. Мркић у 55. минуту, а коначан резултат поставио је својим другим голом Хаскић пред сам крај меча. У самом финишу меча искључен је Ненад Лалатовић после расправе са судијом.

Раднички је са друге успео да уз доста муке одигра нерешено са Колерејном... Борили су се Суботичани до краја меча, а у последњем минуту утакмице успели су да са беле тачке изједначе и тако сачувају наду пред реванш. Стрелац је био Савковић у надокнади времена. Гол за Ирце постигао је MekKuli у 23. минуту.

Реванш мечеви су на програму за седам дана.

Све најновије вести са Мондијала у Русији можете да прочитате ОВДЕ.