НИКО НИЈЕ ЗНАО ГДЕ ЈЕ ЛОПТА: Генијална асистенција Салаха за гол Фирмина (ВИДЕО)

11.01.2020. 20:33
Gol Roberta Firmina
Гол Роберта Фирмина / Извор: Фото: Twitter Printscreen/Jonathan Давиес

Тотенхем није успео да заустави најбољи тим Енглеске.

Ливерпул је незаустављив! Лидер Премијер лиге славио је у гостима против Тотенхема резултатом 1:0 (1:0) и остварио 20. победу у шампионату Енглеске.

СТАНКОВИЋ ГРМЕО: Браво, момци!

ТРЕСЕ СЕ ХУМСКА: Партизан нациљао српског Маскерана

НИСУ МОГЛИ БЕЗ ПРОВОКАЦИЈА: Црногорци против Србије у дресовима који имају везу са политиком

Погодак одлуке постигао је Роберто Фирмино у 37. минуту на генијалну асистенцију Мохамеда Салаха. Најбољу шансу за изједначење Тотенхема пропустио је Сон у 75. минуту.

Тријумфом у Лондону Ливерпул се учврстио на првој позцији Премијер лиге са 61 бодом, док је Тотенхем на осмој позицији са 30 бодова.

Погледајте како изгледа српска одбојкашица Сара Сакраџија.

ПРОБЛЕМИ ЗА БАРСЕЛОНУ: Звезда тима мора на операцију колена (ФОТО)

УЖАС: Ајкула РАСТРГЛА фудбалера!

ПОГЛЕДАЈТЕ ТАБЕЛУ ЕВРОЛИГЕ: Пантерски скок Звезде ка плеј-офу! Делије у трансу

ЗЛА КОБ ЗВЕЗДИНЕ ГЕНЕРАЦИЈЕ: Тешке саобраћајке, двојица у затвору и покушај атентата на Ковачевића

УЗБУЂЕН САМ ЗБОГ ВЕЛИЧИНЕ КЛУБА: Мекаду проговорио о АМБИЦИЈАМА у дресу Партизана (ВИДЕО)