ТЕШКА ОСМИЦА У ГОСТИМА: Њукасл демолирао Шефилд, а НИЈЕДАН играч није постигао два гола

24.09.2023. 20:55
FK Njukasl
ФК Њукасл / Извор: Реутерс

Невероватан резултат.

Фудбалери Њукасла победили су Шефилд јунајтед као гости у мечу 6. кола Премијер лиге Енглеске резултатом 8:0.

ПРВИ ПОГОДАК ПОСЛЕ ДВЕ ГОДИНЕ: Стевановић постигао голчину у 89. минуту за ПОБЕДУ (ВИДЕО)

ОВО НЕ ВАЉА: Веома забрињавајуће вести за Црвену звезду стижу из Берна

СЕРИЈА А: Димарко СРУШИО Емполи! Интер без пораза

Ово је уједно и најубедљивија победа неког тима ове сезоне. "Свраке" сада имају учинак 3-0-3.

Није победа изражена оволиком разликом нешто што се не дешава тако често, али је свакако раритет да је осам голова постигло осам различитих играча.

Голеаду је отворио Лонгстаф у 21. минуту, наставио Бурн у 31, да би Ботман поставио коначан резултат првог полувремена.

У наставку је на 4:0 повисио је Вотсон, но ни тада гости нису имали намеру да стају, него су "додали гас".

Гордон је донео 5:0 на истеку сата игре, Алмирон је такође погодио нешто касније, да би Гимараеш наставио серију, за 7:0.

Коначно, стрелац осмог гола био је осми различити играч, Швеђанин Ајзак, који је и ставио тачку на несвакидашњу голеаду "Сврака".