SERIJA A: Dimarko SRUŠIO Empoli! Inter bez poraza

24.09.2023. 15:30
Fudbaleri Intera nakon pobede protiv Milana
Fudbaleri Intera nakon pobede protiv Milana / Izvor: Profimedia

Šesto kolo italijanskog prvenstva...

Fudbaleri Intera ostali su na maksimalnom učinku i posle šestog kola Serije A. Neroazuri su na gostovanju Empoliju upisali šesti trijumf i to sa svega 1:0.

Manjak energije se video kod fudbalera Intera pogotovo u drugom delu utakmice, gde su odigrali na rezultat i na kraju uspeli da do kraja meča sačuvakju prednost koju su stekli u 51. minutu golom Federika Dimarka.

TEK DOŠAO, A VEĆ PRAVI HAOS: Nejmar se umalo potukao sa trenerom, tražio od vlasnika da ga smene

ĆURČIĆ OPLEO PO SUDIJAMA I PRIZNAO: Predsednik kluba je tražio od mene da to kažem

PROMENE NA MARAKANI: Nikola Jelić novi direktor Omladinske škole Crvene zvezde

Imao je inter teško gostovanje u sredu ekipi Real Sosijedada, gde su u poslednjim minuta mače ipak uspeli da izbegnu poraz u prvom kolu Lige šampiona.

Sada su ostvarili novu pobedu uz ne tako spektakularni igru, čak je pre kraja meča Empoli mogao i do boda.

Inter se tako učvstio na prvom mestu tabele Serije A sa tri boda više u odnosu na drugoplasirani Milan od kojeg imaju i utakmicu manje. Empoli je sa druge strane u dijametralnoj suprotnoj situaciji, jer posle pet kola i dalje nemaju nijedan bod.

U sledećem kolu Inter će dočekati Sasuolo na svom terenu, a Empoli će prve bodove tražiti protiv Salernitane.