ПАРТИЗАНЕ, ГЛЕДАЈ И УЧИ: Лоша увертира Нордсјеланда пред окршај са црно-белима

20.08.2023. 16:11
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Неочекиван пораз.

Фудбалери Нордсјеланда поражени су на гостовању Силкеборгу (2:0) у оквиру данског шампионата и тако су направили лошу увертиру пред дуел са београдским Партизаном.

МИТРОВИЋ СЕ ОПРОСТИО ОД ФУЛАМА: Било је то невероватно путовање и свидео ми се сваки његов тренутак

МАРОТА: Интер жели да доведе Павара

ОДЛАЗИ ЛИ БИШЋАН ПОСЛЕ ДЕБАКЛА У АТИНИ? Огласила се легенда Динама

Црно-бели гостују Нордсјеланду у четвртак од 19 часова у оквиру првог меча плеј-офа за Лигу конференција.

У дуелу са Силкеборгом, дански вицешампион није био на свом нивоу, а сви голови су постигнути у другом полувремену. Тенгштед је погодио у 56. минуту са пенала, док је коначан резултат поставио Линд у 67. минуту.

Нордсјеланд је тако прекинуо серију одличних резултата од старта сезоне, пошто су након четири победе, претрпели први неуспех у шампионату.

Такође, једна од главних звезда тима, Ернест Наума је пред одласком у Лион и није га било у саставу за сусрет са Сликеборгом и мало је вероватно за очекивати да ће заиграти против Партизана у четвртак.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.