PARTIZANE, GLEDAJ I UČI: Loša uvertira Nordsjelanda pred okršaj sa crno-belima

20.08.2023. 16:11
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Neočekivan poraz.

Fudbaleri Nordsjelanda poraženi su na gostovanju Silkeborgu (2:0) u okviru danskog šampionata i tako su napravili lošu uvertiru pred duel sa beogradskim Partizanom.

MITROVIĆ SE OPROSTIO OD FULAMA: Bilo je to neverovatno putovanje i svideo mi se svaki njegov trenutak

MAROTA: Inter želi da dovede Pavara

ODLAZI LI BIŠĆAN POSLE DEBAKLA U ATINI? Oglasila se legenda Dinama

Crno-beli gostuju Nordsjelandu u četvrtak od 19 časova u okviru prvog meča plej-ofa za Ligu konferencija.

U duelu sa Silkeborgom, danski vicešampion nije bio na svom nivou, a svi golovi su postignuti u drugom poluvremenu. Tengšted je pogodio u 56. minutu sa penala, dok je konačan rezultat postavio Lind u 67. minutu.

Nordsjeland je tako prekinuo seriju odličnih rezultata od starta sezone, pošto su nakon četiri pobede, pretrpeli prvi neuspeh u šampionatu.

Takođe, jedna od glavnih zvezda tima, Ernest Nauma je pred odlaskom u Lion i nije ga bilo u sastavu za susret sa Slikeborgom i malo je verovatno za očekivati da će zaigrati protiv Partizana u četvrtak.

Najnovije vesti o FK Partizan možete naći OVDE.