НУЛА ЗВЕЗДЕ ПРОТИВ ВАРДАРА: Статива и ПРОМАШАЈИ обележили дуел са Македонцима! (ВИДЕО)

Crvena zvezda - Vardar
Црвена звезда - Вардар / Извор: Србија Данас

Други контролни меч.

Фудбалери Црвене звезде ремизирали су у Белеку са Вардаром без погодака у другом контролном сусрету у склопу припрема за пролећни део сезоне.

Састав за који се определио Дејан Станковић на почетку меча можете погледати ОВДЕ, док извештај првог полувремена имате могућност да прочитате ОВДЕ.

АДМИРАЛ У РЕДОВИМА ЕВРОПСКОГ ПРВАКА: Нелсон ПОТПИСАО за великана! (ФОТО)

ИГРА СУДБИНЕ: Унук Звездине ЛЕГЕНДЕ потписао за славни Јувентус!

СИЛА ИЗ ТЕЛ АВИВА: Вилбекин потписао!

Друго полувреме је било доста садржајније од првог. Српски шампион је константно притискао гол Вардара, а најбољу шансу пропустио је штопер Немања Милуновић који је после корнера шутирао главом, али се лопта од стативе одбила у гол-аут.

Ту ситуацију можете погледати у видеу.

Пре тога је покушао и Алекса Вукановић, а како је меч одмицао Македонци су се све више бранили. Десет минута пре последњег судијског звиждука одличан центаршут упутио је Конатар са левог бока, Томане је шутирао главом у паду, али поред гола који је бранио Гачевски. У самом финишу сусрета Крстовић је покушао шутем у оквир гола, али је чувар мреже македонског тима још једном лако инрвенисао.

Минут пре краја уследио је нови покушај Крстовића који је промашио из изгледне позиције.

Занимљиво је истаћи да је Вардар пре три дана поражен од ТСЦ-а (1:2), а претходно је доживео глатке поразе од Динамо Кијева (0:4) и Хајдука из Сплита (1:3). Црвена звезда је у првом тест сусрету била боља од пољске Арке резултатом 3:2, а у суботу их очекује дуел са бугарским шампионом Лудогорецом.