NULA ZVEZDE PROTIV VARDARA: Stativa i PROMAŠAJI obeležili duel sa Makedoncima! (VIDEO)

29.01.2020. 17:19
Crvena zvezda - Vardar
Crvena zvezda - Vardar / Izvor: Srbija Danas

Drugi kontrolni meč.

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su u Beleku sa Vardarom bez pogodaka u drugom kontrolnom susretu u sklopu priprema za prolećni deo sezone.

Sastav za koji se opredelio Dejan Stanković na početku meča možete pogledati OVDE, dok izveštaj prvog poluvremena imate mogućnost da pročitate OVDE.

ADMIRAL U REDOVIMA EVROPSKOG PRVAKA: Nelson POTPISAO za velikana! (FOTO)

IGRA SUDBINE: Unuk Zvezdine LEGENDE potpisao za slavni Juventus!

SILA IZ TEL AVIVA: Vilbekin potpisao!

Drugo poluvreme je bilo dosta sadržajnije od prvog. Srpski šampion je konstantno pritiskao gol Vardara, a najbolju šansu propustio je štoper Nemanja Milunović koji je posle kornera šutirao glavom, ali se lopta od stative odbila u gol-aut.

Tu situaciju možete pogledati u videu.

Pre toga je pokušao i Aleksa Vukanović, a kako je meč odmicao Makedonci su se sve više branili. Deset minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka odličan centaršut uputio je Konatar sa levog boka, Tomane je šutirao glavom u padu, ali pored gola koji je branio Gačevski. U samom finišu susreta Krstović je pokušao šutem u okvir gola, ali je čuvar mreže makedonskog tima još jednom lako inrvenisao.

Minut pre kraja usledio je novi pokušaj Krstovića koji je promašio iz izgledne pozicije.

Zanimljivo je istaći da je Vardar pre tri dana poražen od TSC-a (1:2), a prethodno je doživeo glatke poraze od Dinamo Kijeva (0:4) i Hajduka iz Splita (1:3). Crvena zvezda je u prvom test susretu bila bolja od poljske Arke rezultatom 3:2, a u subotu ih očekuje duel sa bugarskim šampionom Ludogorecom.