ИГРАО ЗА ВЕЧИТЕ, АЛИ НИЈЕ СЕ ПРОСЛАВИО: Некадашњи фудбалер Звезде и Партизана постигао хет-трик (ВИДЕО)

30.01.2021. 21:50
FK Crvena zvezda VS FK Partizan
ФК Црвена звезда ВС ФК Партизан / Извор: Србија Данас

Најбоља утакмица у сезони 26-годишњег играча.

Српски нападач Огњен Ожеговић одиграо је вероватно најбољу утакмицу ове сезоне у дресу Адане која је са 5:2 савладала Ескишехир. У утакмици 19. кола турске Суперлиге бивши фудбалер Црвене звезде, Војводине и Партизана је постигао хет-трик.

НЕ ЗНАТЕ ГДЕ ЋЕТЕ ЗА ВИКЕНД? ОВДЕ вас чека убедљиво најбоља забава!

ЛУДНИЦА, ШТА ЈЕ ОВО!? Фалко већ направио шоу, дигао хотел у Турској на ноге - фудбалери Звезде у ТРАНСУ! (ВИДЕО)

БЛАМАЖА РЕАЛА У МАДРИДУ: Леванте славио у Валдебебасу, титула је све даља

Адану је у вођство довео Келес у 21. минуту, а у 27. се Ожеговић први пут уписао у листу стрелаца. Свој други гол на мечу, овог пута за 4:0, Огњен је постигао у 49. минуту.

Након што је Ескишехир постигао први гол, Србин је у 75. минуту добио прилику да изведе пенал и тако комплетира хет-трик.

Ожеговић је ове сезоне одиграо девет утакмица и овом утакмицом стигао је до пет постигнутих голова.