УЖЕЛЕО САМ СЕ: Охи блиста после гола - "Надам се да ћу погодити и у дербију"

28.08.2022. 08:14
Ohi Omoižuanfo
Охи Омоижуанфо / Извор: МН Press

Коначно је Норвежанин добио прилику.

Ужелео се Охи Омојуанфо терена и навијача, то је био први утисак након победе над Јавором од 4:1 у оквиру осмог кола Mozzartbet Суперлиге.

МИЛОЈЕВИЋ КРАТАК НАКОН ДЕБИЈА: Нови тренер Звезде одмах о Партизану и дербију!

ЗВЕЗДА НАСТАВЉА ДА ЈАЧА: Кулибали стиже у понедељак!

ДОБРА УВЕРТИРА ЗА ВЕЧИТИ ДЕРБИ: Милојевић дебитовао победом, Звезда све решила у другом полувремену (ВИДЕО)

Сјајна утакмица, после дуго времена сам на терену и заиста су ми недостајали навијачи, да играм пред њима и да постигнем гол. Прелеп осећај и изузетно сам срећан. Све је добро, постигли смо четири гола - почео је Охи.

У среду од 20 часова је на програму први вечити дерби у сезони, а Охи се нада поготку.

Сада се окрећемо дербију. Даћу све од себе да поновим гол. Добро се осећам - закључио је Охи.

Најновије вести о ФК Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте сцену са веридбе Марка Гобељића и Катарине Грујић