ОЛИМПИЈАКОС ОПЕТ БЕЗ ПОБЕДЕ! Ђурђевић НИЈЕ искористио пенал (ВИДЕО)

11.02.2018. 21:15
Uroš Đurđević
Урош Ђурђевић / Извор: Профимедиа

Клуб из Пиреја је у великој кризи.

Олимпијакос је одиграо 2:2 на гостовању Атромитосу у мечу 21. кола грчког шампионата и тако се практично опростио од титуле првака. АЕК из Атине, тренутни лидер, бежи Олимпијакосу четири бода. ПАОК би сутрашњим очекиваним тријумфом над Ларисом постао лидер и имао чак шест бодова више од Олимпијакоса, што би на девет кола до краја практично била недостижна предност. У мечу против Атромитоса у центру пажње је био и Урош Ђурђевић, иако је шансу добио тек у 62. минуту.

НЕМА ШЕШИР: Стриптиз на мечу Премијер лиге и то КАКАВ (ВИДЕО 18 )

ЈАНГ БОЈС ЧУВА ЛИДЕРСКО МЕСТО: Погодио и Сулејмани (ВИДЕО)

Доскорашњи нападач Партизана могао је да буде апсолутни трагичар. Ђурђевић је у 90. минуту, код вођства домаћина 2:1, узео лопту да изведе једанестерац, али је голман Атромитоса прочитао његову намеру и одбранио, али је одбитак у гол за бод Олимпијакоса претворио леви бек Хајсафи.

СЕРИЈА А: Интер КОНАЧНО победио (ФОТО)

ПОЈАЧАЊЕ У ПОСЛЕДЊИ ЧАС: Вождовац довео играча из Шведске

Атромитос је повео у 19. минуту, кад је одлично центрирао Варда, а Василакис главом сместио лопту у мрежу. У 28. минуту изједначио је Марко Марин. Олимпијакос је за бројне промашаје кажњен у 69. минуту. Поново је асистирао Варда, а овог пута стрелац је био Дињи. На крају је Олимпијакос дошао до бода на већ описан начин. За домаћина је до 86.минута играо некадашњи нападач Црвене звезде Абиола Дауда.