OLIMPIJAKOS OPET BEZ POBEDE! Đurđević NIJE iskoristio penal (VIDEO)

11.02.2018. 21:15
Uroš Đurđević
Uroš Đurđević / Izvor: Profimedia

Klub iz Pireja je u velikoj krizi.

Olimpijakos je odigrao 2:2 na gostovanju Atromitosu u meču 21. kola grčkog šampionata i tako se praktično oprostio od titule prvaka. AEK iz Atine, trenutni lider, beži Olimpijakosu četiri boda. PAOK bi sutrašnjim očekivanim trijumfom nad Larisom postao lider i imao čak šest bodova više od Olimpijakosa, što bi na devet kola do kraja praktično bila nedostižna prednost. U meču protiv Atromitosa u centru pažnje je bio i Uroš Đurđević, iako je šansu dobio tek u 62. minutu.

NEMA ŠEŠIR: Striptiz na meču Premijer lige i to KAKAV (VIDEO 18+)

JANG BOJS ČUVA LIDERSKO MESTO: Pogodio i Sulejmani (VIDEO)

Doskorašnji napadač Partizana mogao je da bude apsolutni tragičar. Đurđević je u 90. minutu, kod vođstva domaćina 2:1, uzeo loptu da izvede jedanesterac, ali je golman Atromitosa pročitao njegovu nameru i odbranio, ali je odbitak u gol za bod Olimpijakosa pretvorio levi bek Hajsafi.

SERIJA A: Inter KONAČNO pobedio (FOTO)

POJAČANJE U POSLEDNJI ČAS: Voždovac doveo igrača iz Švedske

Atromitos je poveo u 19. minutu, kad je odlično centrirao Varda, a Vasilakis glavom smestio loptu u mrežu. U 28. minutu izjednačio je Marko Marin. Olimpijakos je za brojne promašaje kažnjen u 69. minutu. Ponovo je asistirao Varda, a ovog puta strelac je bio Dinji. Na kraju je Olimpijakos došao do boda na već opisan način. Za domaćina je do 86.minuta igrao nekadašnji napadač Crvene zvezde Abiola Dauda.