ОЛИМПИЈАКОС СИЛАН НА ГОСТОВАЊУ: Два гола и асистенција, ОН је ВЕЛИКА ПРЕТЊА Црвеној звезди! (ВИДЕО)

07.12.2019. 21:21
FK Olimpijakos
ФК Олимпијакос / Извор: МН Press

Меч Лиге шампиона у Пиреју на програму у среду од 21 час.

Фудбалери Олимпијакоса рутински су савладали Панетоликос на гостовању са 3:0 (3:0) у 13. колу грчког шампионата. Пирејци су све решили већ у првом полувремену меча који је обележио сјајни Јусуф Ел Араби са два поготка, уз асистенцију.

ДА ЛИ ЈЕ ПИПЕР ИСПРАВНО ПОСТУПИО? Поништен ГОЛ Спартака на Маракани!

ДА ЛИ ЋЕ ДОЋИ ДО ТРАНСФЕРА? Играо је за Партизан, сад се КУНЕ да је ЗВЕЗДАШ и да хоће на Маракану

АБА ЛИГА: Како сад у Евролигу? После ИСХОДА меча Будућност - Цедевита више ништа неће бити исто за ВЕЧИТЕ (ВИДЕО)

Предност Олимпијакосу донео је Поденсе већ у шестом минуту сусрета, на асистенцију Ел Арабија. Бивши играч Гранаде је у финишу првог полувремена постигао два брза гола и решио питање победника, а у оба наврата асистирао му је Масурас. Он је већ стрелац шест погодака у шампионату Грчке.

Овом победом Олимпијакос се изједначио са ПАОК-ом на челу табеле, а оба тима имају по 40 бодова.

Шампион Грчке дочекује Црвену звезду у среду од 21 час у последњој, шестој рунди Лиге шампиона. Београдски црвено-бели имају три бода, па им је реми довољан за европско пролеће у нокаут фази Лиге Европе.