ЛЕКОВИЋ СПАСИЛАЦ: Србија у 90. до бода на старту Европског првенства (ВИДЕО)

19.06.2022. 19:25
FSS
ФСС

Вредан бод.

Омладинска фудбалска репрезентација Србије (у19) ремизирала је против Израела (2:2) у првом колу групе Б Европског првенства у Словачкој.

ЖЕСТОКО ПОТЦЕНИЛИ СРБИЈУ! Орловима не дају НИ ЈЕДАН ПОСТО за освајање Мундијала, Хрвати добро стоје

ПИКСИ ОВО МОРА ВИДЕТИ: Феноменалан гол Јовељића! Славље уз српску заставу (ВИДЕО)

"ВОЛЕО БИХ ДА ВАМ ОДГОВОРИМ ПОЗИТИВНО..." Столица забринут око појачања - говорио и о одласцима из Хумске (ВИДЕО)

Добро су у меч ушли Орлићи, пошто су до предности стигли већ у осмом минуту. Сјајно је по левој страни пробио Немања Мотика, додао до Марка Лазетића који се одлично снашао и протурио лопту покрај голмана Израела.

Ипак, предност је трајала свега девет минута. Глук је опалио са неких 20 метара и погодио доњи леви угао гола Лукића који је био немоћан.

У наставку се играло равноправно, и једни и други су имали своје прилике, а до нове промене резултата је дошло у 74. минуту. Прави карамбол у шеснаестерцу Србије, после кога се Ибрахим најбоље снашао и донео предност својој селекцији.

Међутим, Орлићи се нису предавали и поравнање је стигло у судијској надокнади. Кнежевић је шутирао са дистанце, погодио пречку, да би на одбијену лопту натрчао Лековић и донео бод Србији.

Наша репрезентација наредни меч игра против Енглеске у среду од 20 часова. У овог групи се још налази и Аустрија.